Domů

Poradna pro osobní rozvoj - terapie, homeopatie, autopatie.

Ing. Michaela Plzáková.Terapie

Nabízím terapie založené na konzultaci, které jsou vhodné nejen pro vymizení symptomů, ale také pro osobní rozvoj a nalezení vašeho místa v životě. Terapie vedou ke zlepšení vztahů, ať už partnerských, rodičovských nebo s kolegy v práci, pomáhají k řešení různých problémů, s kterými si nevíte rady, k prožívání více radosti a často také k nalezení vašeho poslání.

Už několik let pracuji metodou podle belgické homeopatky Anne Vervarcke. Nejprve jsem tuto metodu používala jen pro určení homeopatického léku. Časem jsem ale mohla pozorovat, že konzultace je sama o sobě léčivá. Většinou jsem si po první konzultaci s klientem nechala asi týden na vyhodnocení a určení léku, nějakou dobu také trvalo, než lék dorazil. Stávalo se například, po 14 dnech po konzultaci, ještě než klient obdržel lék, referoval, že má už o 50 % potíží méně. V těchto případech jsem přemýšlela, jestli je lék vůbec potřeba podat, jestli konzultace sama o sobě nenastartovala samoozdravný proces, a tedy jestli by nedošlo k vyléčení symptomů i bez podání léku. V jiném případě, kdy jsem vyhodnotila, že klient není úplně inkarnován ve svém těle a určila lék, který by mu v tomto měl pomoci, dozvěděla jsem se od klienta, že po konzultaci ještě než lék obdržel, vnímal své tělo při cvičení novým způsobem. Tedy i toto téma vyřešila konzultace bez léku. Dalším příkladem, o kterém však není možné jednoznačně říci, nakolik sehrála roli konzultace a nakolik lék (můžete posoudit sami), byly několik let trvající mykózy. Při kontrole po 6 týdnech od podání léku bylo vyřešeno hlavní téma, o kterém jsem předpokládala, že by se mělo změnit po léku, ale mykóza přetrvávala. Šly jsme tedy s klientkou při kontrole znovu do doby, kdy mykóza začala. Klientka si při konzultaci znovu prožila situaci z té doby, také jsme se vrátily do jejího dětství. Na další kontrole mi klientka referovala, že mykóza zmizela hned po této kontrole.

Po těchto zkušenostech nabízím nejen homeopatické konzultace, ale také konzultace bez určení léku, které trvají 2 hodiny a jsou výrazně levnější než 3 až 4 hodinová konzultace pro stanovení homeopatického léku.